Wiadomości

Strona 1 z 57  > >>


12-04-2019
Napisał: bober
na trasy i pokoje.

08-04-2019
Napisał: bober
zapłaty za zlot wiosenny.

02-04-2019
Napisał: bober
odsłon naszej strony
22-10-2010

Nowy dział z relacjami


Dzisiaj na naszej stronie startuje dział z relacjami. Pierwsza relacja ze Skandynawii.
Napisał: ologc

Dzisiaj z samego rana umieściłem pierwszą relację z wycieczki DL'em na naszej stronie. Jak zapewne wszyscy bywalcy forum się zorientowali jest to tegoroczna relacja bibop'a z jego wycieczki po Skandynawii.

W miarę możliwości będę przenosił kolejne relacje, które zostały opublikowane na zamkniętym forum na naszą stronę. Stosuję przy tym następujące zasady:

  • relacja jest umieszczana na stronie tylko i wyłącznie za zgodą autora
  • wybrane fotografie będą miały wyretuszowane rejestracje, nie będzie na nich twarzy, chyba, że autor zdjęcia wyrazi zgodę i będą miały logo forum - przestrzeń na serwerze to cenny zasób i nie chcę by ktoś trzeci używał naszych fotografii
  • jeżeli ktoś zgłosi się do mnie na PW na forum i wyrazi chęć do tego by jego relacja znalazła sie na stronie, to przyjmę go z otwartymi rękami i przerzucę jego relację na stronę

Przerzucenie relacji bibop'a zajęło mi cały wczorajszy wieczór, czyli jakieś 3 godziny. Niestety nie jest to proste kopiuj i wklej. Trzeba trochę dołożyć dodatkowego formatowania i obrobić zdjęcia. Dlatego jeżeli już któregoś z Was prosiłem o zgodę i ją otrzymałem - cierpliwości. Wszystko się znajdzie na stronie w swoim czasie. Jak szybko to się stanie zależy jedynie od mojego wolnego czasu.

Zapraszam do regularnego odwiedzania działu: Relacje